Artystyczny portret dziecięcy / rodzinny

CZYM JEST PORTRET FINE ART?

Jest to niezwykły artystyczny portret, w malarskim stylu, poddany wyjątkowej, bardzo szczegółowej autorskiej obróbce, z zaplanowaną indywidualnie koncepcją oraz stylizacjami.

JAK WYGLĄDA SESJA?

W sesji portretowej każdy szczegół ma niezwykle ważne znaczenie. Dobór tła, kolorystyka stroju, delikatny dodatek – wszystkie te elementy przygotowane i zaplanowane są przeze mnie z góry przed sesją. W portrecie dziecięcym oczywiście głównym bohaterem jest dziecko (lub rodzeństwo), ale szczególnie istotne jest, żeby portret ten był jak najbardziej autentyczny, i w przypadku starszych dzieci – pokazywał w jakimś stopniu charakter, osobowość lub marzenia dziecka. Wszystkie szczegóły omawiamy wspólnie przed sesją. 

DO KOGO SKIEROWANA JEST OFERTA?

Wykonywane przeze mnie portrety aspirują do fotografii postrzeganej jako dzieło sztuki, dlatego też ta wyjątkowa oferta skierowana jest do klientów, którzy mają uznanie dla fotografii artystycznej oraz doceniają najwyższą jakość zdjęć. Obrazy, które stworzymy podczas sesji będą ponadczasową pamiątką.

CZY WYKONUJĘ PORTRETY RODZINNE?

Oczywiście. Sesja rodzinna portretowa w stylu Fine Art – jest to sesja stylizowana, elegancka lub w stylu retro, która wymaga odpowiedniego przygotowania. Do takiej sesji precyzyjnie dobieramy stroje wg moich wytycznych i Waszych preferencji. Często zamawiam stroje dla całej rodziny. Do takiej sesji konieczny jest profesjonalny makijaż dla Mamy, wykonany przez wizażystkę (którą mogę dla Was zapewnić).